x Uwaga. Strona wykorzystuje pliki cookie. Kontynuując korzystanie z tej witryny, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie. Aby uzyskać dodatkowe informacje odwiedź: Polityka cookie
Witaj w systemie TMS SOOT firmy Novita S.A. Nie jesteś zalogowany.
Język:
Witaj w SOOT

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Spółki (więcej o nas na stronie: http://www.novita.pl) i rosnącym zapotrzebowaniem na usługi transportowe zapraszamy Państwa do aktywnego uczestnictwa w konkursach ofert oraz aukcjach elektronicznych organizowanych przez Dział Logistyki Novita za pośrednictwem Systemu SOOT.
Poszukujemy rzetelnych i wiarygodnych partnerów oferując w zamian trwałą i stabilną współpracę na jasno określonych zasadach. Dzięki platformie SOOT mamy nadzieję usprawnić cały proces, w którym do tej pory wykorzystywano tradycyjne formy zbierania ofert i negocjacji cen.

Szczegółowe informacje związane z uczestnictwem w aukcjach elektronicznych oraz konkursach ofert a także wymagań formalnych koniecznych do współpracy z Novita znajdą Państwo w zakładce "INSTRUKCJA" - uprzejmie prosimy o zapoznanie się z nią przed rejestracją w systemie.

Jeżeli zauważycie Państwo jakiekolwiek nieprawidłowości związane z funkcjonowaniem systemu lub sposobem wyboru przewoźnika prosimy o zgłoszenie tego faktu do Działu Logistyki naszej Firmy (dane kontaktowe znajdują się w zakładce „KONTAKT”).

Copyright 2024 Zespół Efektywnych Technik Obliczeniowych S.A. v. 5.65.13.28534